سوالات متداول

بیشترین سوالاتیکه مشتریان قبلی از ما پرسیده اند

در صورتیکه در تهران یا کرج باشید در صفحه پرداخت میتوانید روز تحویل را مشخص نمایید. امکان ارسال سفارشاتیکه تا قبل از ساعت 13 ثبت بشوند برای فردا وجود دارد مگر اینکه ظرفیت ارسال فردا پر شده باشد.

در صورتیکه در شهرستان باشید ارسال هدیه توسط سرویس چاپار یا پست صورت خواهد گرفت که میتواند بین 48 ساعت تا 4 روز بطول بیانجامد.

بدلیل بزرگ بودن سایز باکس سورپرایز باکس و اینکه داخل آن از بادکنک استفاده شده است لذا امکان ارسال آن برای شهرهای غیر از تهران و کرج وجود ندارد.

بعلت اینکه ماهیت محصولات ارسالی هدیه میباشد و مردم در هنگام خرید هدیه تمایل دارند کالاهای باکیفیت را انتخاب کنند لذا تمام تلاش ما ارائه محصولات کاملا باکیفیت می باشد. و تمام محصولات با آنچه در تصویر دیده میشود دقیقا مطابقت خواهد داشت.

طرح باکس های کادویی ممکن است دقیقا مانند تصویر نباشد ولی در صورت انتخاب باکس مستطیلی حتما باکس مستطیلی و در صورت انتخاب باکس قلب حتما باکس قلبی ارسال خواهد شد.

در صورتیکه در محل تحویل شخصی حضور نداشته باشد هدیه به دفتر ما برگشت میخورد. در این صورت جهت ارسال مجدد با سفارش دهنده تماس گرفته خواهد شد و هزینه ارسال مجدد آن به عهده سفارش دهنده می باشد. در این حالت اگر سفارش دهنده سفارش خود را کنسل نماید هزینه کادوپیچی ، کارت تبریک و هزینه ارسال کم شده و مابقی مبلغ مرجوع میگردد.

به زودی این امکان برای شهرهای تهران و کرج فعال خواهد شد.

کاربران خارج از ایران میتوانند سفارش خود را از طریق انتقال وجه دلاری آن به حساب پی پال ما انجام دهند. جهت راهنمای پرداخت دلاری کلیک کنید.

Pay with a card or cash

پرداخت امن توسط کارتهای شتاب

کلیه پرداخت های آنلاین در سایت "کادو چی بخرم" توسط سامانه شاپرک و از طریق درگاه بانک ملت صورت می گیرد. با خیال آسوده و با امنیت کامل سفارش خود را پرداخت نمایید.

Free shipping

ارسال سریع به تمام نقاط ایران

در هر نقطه از ایران که باشید هدیه مورد نظرتان را درب منزل تحویل میدهیم. با خیال راحت و بدون خارج شدن از منزلتان سفارش دهید و عزیزان خود را سورپرایز کنید.

Purchase Protected

تضمین کیفیت و اورجینال بودن

تمامی هدایای ارسالی توسط فروشگاه "کادو چی بخرم" کاملا باکیفیت بوده و ما بعلت ماهیت هدیه بودن کالاها سعی کرده ایم مجموعه ای از باکیفیت ترین کالاها را جهت ارائه کادو انتخاب نماییم.

Free shipping

ارسال سریع به تمام نقاط ایران

در هر نقطه از ایران که باشید هدیه مورد نظرتان را درب منزل تحویل میدهیم. با خیال راحت و بدون خارج شدن از منزلتان سفارش دهید و عزیزان خود را سورپرایز کنید.