درباره ما

داستان ما

همه ما در طول سال در مناسبتهای مختلفی بایستی برای عزیزانمان کادو بدهیم تا به آنها یادآور شویم که همواره به یادشان هستیم. داستان سایت “کادو چی بخرم” از آنجایی شروع شد که روزی برای مناسبتی نیاز به خرید یک کادو برای یک دوست داشتم ولی اصلا وقت برای رفتن به بازار و انتخاب کادو … نداشتم. و اینجا بود که طبق روال همیشه در گوگل عبارت “کادو چی بخرم” را جستجو کردم و بعد عبارتهایی مانند “خرید هدیه” و … ولی متاسفانه موفق به یافتن سایتی که بتواند تمام نیازهای من را برطرف کند نشدم. فردای آن روز من کادوی مورد نظرم را از بازار تهیه کردم ولی این موضوع همیشه در ذهن من پا برجا بود که بتوانم روزی این مشکل را برای سایر افرادی که به دنبال خرید کادو هستند حل کنم. نام این سایت دقیقا از همان عبارت جستجوی خودم یعنی “کادو چی بخرم” ایده گرفته شد و سپس توانستیم یک سایت جامع در زمینه خرید کادو ایجاد نماییم.

امروز سایت کادو چی بخرم دارای بیش از 100 ها هدیه در دسته بندی های مختلف میباشد و شما میتوانید هدیه مورد نظر خود را بصورت بسیار شیک و فانتزی کادو پیچی کرده و به عزیزانتان ارسال نمایید. خرید هدیه در این سایت شاید کمتر از 10 دقیقه بطول بیانجامد.

امیدواریم با ایده این سایت توانسته باشیم مشکل برخی از هموطنان را که با چالش خرید کادو مواجه هستند برطرف کرده باشیم.

مدیر فنی سایت کادو چی بخرم – نادری

صاحب امتیاز: ایوب میرزایی

Connect with us on Instagram

آمار سایت کادو چی بخرم

1
هدیه ارسال شده

کادو چی بخرم؟

در سایت کادو چی بخرم شما میتوانید از بین صدها کادو بهترین را انتخاب کرده و سپس بصورت کاملا تخصصی کادوپیچی و تزئین نمایید و با ارسال آن به عزیزانتان آنها را شاد و غالفگیر کنید!

Pay with a card or cash

پرداخت امن توسط کارتهای شتاب

کلیه پرداخت های آنلاین در سایت "کادو چی بخرم" توسط سامانه شاپرک و از طریق درگاه بانک ملت صورت می گیرد. با خیال آسوده و با امنیت کامل سفارش خود را پرداخت نمایید.

Free shipping

ارسال سریع به تمام نقاط ایران

در هر نقطه از ایران که باشید هدیه مورد نظرتان را درب منزل تحویل میدهیم. با خیال راحت و بدون خارج شدن از منزلتان سفارش دهید و عزیزان خود را سورپرایز کنید.

Purchase Protected

تضمین کیفیت و اورجینال بودن

تمامی هدایای ارسالی توسط فروشگاه "کادو چی بخرم" کاملا باکیفیت بوده و ما بعلت ماهیت هدیه بودن کالاها سعی کرده ایم مجموعه ای از باکیفیت ترین کالاها را جهت ارائه کادو انتخاب نماییم.

Free shipping

ارسال سریع به تمام نقاط ایران

در هر نقطه از ایران که باشید هدیه مورد نظرتان را درب منزل تحویل میدهیم. با خیال راحت و بدون خارج شدن از منزلتان سفارش دهید و عزیزان خود را سورپرایز کنید.